Warning: mb_substr() expects parameter 2 to be long, string given in /home/slonykk/domains/slonyk.com/public_html/classes/hooks/HookAdminlogs.class.php on line 41 Трактат про житомирських мудаків / Проза / Рожевий Слоник - творчість без рамок

Трактат про житомирських мудаків

Хоча Іздрик достатньо сказав про мудаків у своєму «Трактаті», проте ця тема настільки благодатна, що не можу стриматися. Все-таки вони злять, викликають посмішку і надихають водночас, як би там не було! Особливо – житомирські мудаки.
Найбільше мене дратує мудак-хазяїн, який масово водиться на околицях області і її центру. Він відрізняється від інших дивовижною працездатністю в будь-яку пору року та погоду і залученням до святої роботи заради власного світлого ситого майбутнього всіх, хто згоден осягати тонкощі городництва і тваринництва лише за їжу: дітей, внуків, близьких і далеких родичів, алкашів і дебілів.
Мудак-хазяїн мислить широко і згоден загарбати в свої жадібні лапи навіть те, що не здатен стравити: зайвий гектар поля, ще одну корову (сто кроликів, тисячу курок-несучок), магазин, хату самотньої бабці-сусідки, кількох дітей із сирітського будинку та, звичайно, крісло депутата.
Для нього особливо пріоритетними є ті справи, які приносять прибуток. Якщо в певний момент часу люди потребуватимуть марлеві пов’язки – він організує підпільний швейний цех, якщо всі раптом захочуть харчуватися лише грибами – мудак-хазяїн перетворить половину своєї господи на вогку галявину і засипле її спорами.
Мудак-хазяїн – це стовп сільськогосподарської галузі Житомирщини. Він це прекрасно усвідомлює і бореться за свої права. Проте не на державному рівні, а примітивному – якщо хтось посягне на яблуко з його саду, отримає купу матюків і кулю із сіллю у сраку.
Мій улюблений вид – це мудак справедливий. Його можна вирізнити з натовпу на вулиці Михайлівській за сумним виразом обличчя і кутиками губ, які вічно опущені вниз. Мудак справедливий – запеклий песиміст, тому що десь глибоко в підсвідомості він розуміє, що справедливості насправді в світі немає. Проте зовні він усіма силами намагається довести, що це не так. Найчастіше – на своєму прикладі. Так, одного разу вам допомігши, мудак справедливий згадуватиме це ще десять років поспіль і чекатиме від вас довічну васальську прихильність і різнопланові послуги.
Мудак справедливий прагне довершеного порядку у всьому – від кухні до вашого особистого життя. Він не посоромиться заглянути у ваш холодильник і вказати на те, що в ньому щось запліснявіло, а також по-батьківськи повиховувати вас при свідках, навіть якщо ви давно виросли з дитячих штанців.
Мудак справедливий впевнений, що він – знавець у багатьох галузях. Якщо вас звільнили з посади кореспондента в Житомирі, може порадити написати гнівний лист в круте московське видання і, поки вам відпишуть відповідь і допоможуть, влаштуватися на перший час працювати прибиральником. Мудак справедливий впевнений у своїй правоті, хоча іноді справедливо погоджується, що він також, як і ви, дурень.
У повсякденному житті житомирян часто зустрічається і мудак-дон жуан. Це романтичне мудило любить хвалитися перед чоловіками та жінками своїми сексуальними пригодами з детальними подробицями. Мудак-дон жуан певний час намагався обговорювати свої колишні любовні звершення і з власною шлюбною дружиною, але отримавши по морді, перемкнувся на об’єктивніших слухачів.
Він – зрадник. Мудак-дон жуан не соромиться цього, а вважає чеснотою справжнього самця. Він дбайливо піклується про власний товарний вигляд – вчасно підстригає скрізь волосся, правильно добирає одяг і обов’язково жує орбіт, щоб часом яка краля не запідозрила його в несвіжому подиху.
Мудак-дон жуан уже на першому побаченні з потенційною коханкою може продемонструвати їй свою чоловічу гідність і запропонувати потриматися за неї. І це зовсім не ексгібіціонізм. Романтичне мудило вірить, що одного разу побачивши його «господарство», жінка запалиться шаленим бажанням злягатися.
Найчастіше він правий, бо зустрічається мудило-дон жуан лише з мудачками, які, власне, і самі страждають на щось подібне.
В четвертому гуртожитку державного університету міста Же можна надибати рідкісний вид – мудак із Олевська. Він поділяється на два підвиди – мудаки з Олевська-бодібілдери та ті, які не качаються.
Їхнє існування зводиться до одного – обидва підвиди шалено бухають, а потім мудаки з Олевська-бодібілдери лупцюють і знущаються над мудаками з Олевська, які не качаються.
Найкрасивіший – це мудак-Шварценеггер. Його ідол, як ви вже здогадалися, старий-добрий Шварц у свої молоді роки. Заради того, щоб бути схожим на нього, мудак-Шварценеггер ладен днювати і ночувати в спортзалі, жерти різне лайно і пожертвувати статевими зносинами. Обережно – серед цього виду зустрічаються і мудаки з Олевська-бодібілдери.
Мудак-Шварценеггер може довго із захопленням розглядати себе в дзеркалі: мацати надуті біцепси, горбики на пресі і ляскати себе по пружному задку. Коли він не відвідує кілька днів спортзал, то почувається кепсько, відчуває ломку і не може без відрази поглянути на своє відображення.
Мудак-Шварценеггер знає про свою зовнішню красу і в пляжний сезон дозволяє про це дізнатися й іншим, гордо затискаючи сідницями ниточку стрінгів і прогулюючись Гідропарком. Коли мудаки з Олевська-бодібілдери не витримують такої наруги над своїми естетичними вподобаннями, вони охоче лупцюють і мудака-Шварценеггера.
Мудаки можуть бути невігласами та інтелектуалами, цнотливими і розпусними, не везучими і пестунчиками долі, проте їх поєднує одне — вони невинні діти радіоактивної природи Полісся. Бережімо навколишнє середовище!

Коментарі (12)

RSS згорнути / розгорнути
+
0
критика вітається
avatar

MariyaSivoha

 • 8 грудня 2012, 17:31
+
0
не цікаво…
avatar

papirchik

 • 9 грудня 2012, 12:51
+
0
тобі важко вгодити
avatar

MariyaSivoha

 • 9 грудня 2012, 21:20
+
0
Продемонструвати ГІДНІСТЬ і потриматися за НЬОГО? Гідність — він?
Своє «господарство»? — Как то оооочень не понастоящему звучит.
avatar

alex_dik

 • 10 грудня 2012, 04:51
+
0
помилку я виправила, за це вдячна
а щоб по-справжньому звучало — мені що, матюки вживати?
avatar

MariyaSivoha

 • 10 грудня 2012, 09:47
+
+1
а что, есть только «господарство» и матюки?
avatar

alex_dik

 • 10 грудня 2012, 10:44
+
0
запропонуй щось третє, розумнику )
avatar

MariyaSivoha

 • 11 грудня 2012, 17:17
+
0
хазяйство і без лапок
avatar

PLMN

 • 15 грудня 2012, 15:32
+
0
якщо так піде і далі, доведеться писати окремий трактат про хазяйство)))))
avatar

MariyaSivoha

 • 15 грудня 2012, 18:35
+
0
по суті — текст на недільну сторінку в газету. типу «коли нема чого читати»
постмодерн такий постмодерн)
avatar

PLMN

 • 15 грудня 2012, 15:33
+
0
а на недільну сторінку газети ще слід вміти потрапити, повір мені))))
avatar

MariyaSivoha

 • 15 грудня 2012, 18:36
+
0
не поверишь — верю)))
avatar

PLMN

 • 15 грудня 2012, 20:25

Лише зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.