Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/slonykk/domains/slonyk.com/public_html/classes/lib/external/DbSimple/Generic.php on line 113 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/slonykk/domains/slonyk.com/public_html/classes/lib/external/DbSimple/Generic.php on line 133 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/slonykk/domains/slonyk.com/public_html/classes/lib/external/DbSimple/Mysql.php on line 70 Warning: mb_substr() expects parameter 2 to be long, string given in /home/slonykk/domains/slonyk.com/public_html/classes/hooks/HookAdminlogs.class.php on line 41 Оновлення сайту / Блог им. admin / Рожевий Слоник - творчість без рамок

Оновлення сайту

Привіт!
Це Рожевий Слоник. заскучили? ;)
З початку створення у 2003 і перші 10 років Рожевий Слоник був для нас, молодих авторів, окремим світом і місцем для публікації нових творів та жвавих дискусій на різноманітні теми.

Час летить і мені сумно, що дедалі менше активності на порталі та менше нових авторів. Я переконаний, що ви пишете так само багато і відповідно я дуже хочу, щоб Рожевий Слоник був для вас кайфовим і давав змогу більше ділитися своєю творчістю :)

Зараз прийшов час оновити наш портал – і тут без вашої допомоги не обійтися.
Лише 2 хв вашого часу та відповіді на кілька питань про потрал дадуть нам можливість оновити дизайн і функціонал і вже за кілька місяців результати ви зможете оцінити :)

Віповісти на опитувальник тут – https://forms.gle/Hzk7tAH2FQxuisxm8

Наперед дякую!
Чекаю на порталі!

Коментарі (2)

RSS згорнути / розгорнути
+
0
Я вважаю, що треба під час оновлення порталу пояснити, яку несправедливість було вчинен
avatar

salatolive

  • 23 вересня 2019, 00:59
+
0
… вчинено за часів рожево-романтичних щодо мене з боку місцевих радикальних малолітніх недоучених слиньків. Коли я називав пости «ПІКСА», виставляючи картинку, вони рефлекторно та незмінно реагували на це як на викривлене слово «піксель», піддаючи мене невблаганній критиці та спричиняючи мені правдиве розумове замішання та психологічне непорозуміння. Тоді як насправді це походило від слова picture — картинка. I hope you know that by now, you stupid mofos. Тим більше вас тут уже нема нікого (хіба що у прадавніх тегах) — а я ще тут, немов доісторична риба.
avatar

salatolive

  • 23 вересня 2019, 01:09

Лише зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.