Warning: mb_substr() expects parameter 2 to be long, string given in /home/slonykk/domains/slonyk.com/public_html/classes/hooks/HookAdminlogs.class.php on line 41 вічність / Блог им. Jenna / Рожевий Слоник - творчість без рамок

вічність

…Я тоді подумала, що хочу завжди бути поруч з тобою. Хочу підтримувати твою голову, коли ти блюватимеш після вечірки. Обіймати тебе, коли ти захистиш докторську. Цілувати, коли отримаєш роботу. Тримати тебе за руку, коли помре твій батько. Хочу побудувати разом з тобою будинок, обов’язково за містом, і ми маємо зробити це самі, своїми руками. Хочу, щоб навіть стіни в тому будинку пахнули тобою а фарба на стінах відганяла твоїм потом. Я хочу проводити з тобою вечори на дивані, дивлячись футбол або хороші фільми, дивлячись їх разом. Я хочу кохатися з тобою, не стомлюючись кохатися з тобою, мовчки, палко. Я хочу народити від тебе дитину – маленьке, тендітне, зморщене щось, що буде верещати ночами, хочу назвати його, як захочеш ти, хочу виховати його разом з тобою – бо ти ж будеш надзвичайним батьком. Хочу вирощувати разом з тобою на городі петрушку і картоплю, і ще тюльпани – я ненавиджу цю всю хрєнь, ти знаєш, але з тобою я хочу навіть потрапити в пекло, аби були разом.
Я хочу пестити наших внуків, які сидітимуть на твоїх колінах і будуть слинявити тобі сорочку. Я хочу стати старою. Навіть так, я готова героїчно відректися від молодої трагічної смерті поета заради тебе.
Але лише за умови, що я стану старою поруч з тобою, і помру легко, уві сні, вже після твоєї смерті.
І наші діти і внуки будуть перерозповідати нашу історію наступним поколінням, а правнуки вже вважатимуть нас легендою. І розповідатимуть це своїм дітям, внукам, правнукам...І легенда про нас буде жити.
Я хочу стати вічністю з тобою. Я хочу стати вічністю в тобі.
Без тебе мені вічність не потрібна.

Коментарі (7)

RSS згорнути / розгорнути
+
0
Шикарно))))))))) Дуже ліричний текст)
avatar

Kovalchuk

  • 18 червня 2009, 17:43
+
0
згоден з коментарем вище — надзвичайно і кльово!:)
хоча для перетворення у верлібр, я б трошки його візуально переформатував.
avatar

kiyaha

  • 18 червня 2009, 17:57
+
0
блін, за звичкою кинула у поезію))) ну сорі — то мала бути проза.
дякую за відгуки)
avatar

Jenna

  • 18 червня 2009, 22:47
+
0
самое красивое признание в любви, какое я только видела. самое настоящее. ведь любовь проявляется имено в ежедневных поступках, в маленьком самоотречении каждый день, в том, что вы вместе не только в мгновения счастья, но и тогда, когда кому-то плохо.
АППЛОДИСМЕНТЫ
avatar

Reiny

  • 19 червня 2009, 12:58
+
0
дякую дуже.
avatar

Jenna

  • 19 червня 2009, 14:53
+
0
Я прочитала цей твір...І подумала: «Блін, невже хтось може любити так сильно, як і я....»))) І подумала, що це або справді у нас близьке… або просто співпадіння… Потім побачила до свого вірша твій коментар… І це таки неймовірно, наскільки схоже ми відчуваємо…
Я,як завжди, розписалася засильно, замість того, щоб написати по суті…
Так от: ТВІР ПРОСТО ОФІҐЄННИЙ…
avatar

Balerunka

  • 21 червня 2009, 20:00
+
0
))
дякую)
avatar

Jenna

  • 22 червня 2009, 21:13

Лише зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.