Warning: mb_substr() expects parameter 2 to be long, string given in /home/slonykk/domains/slonyk.com/public_html/classes/hooks/HookAdminlogs.class.php on line 41 Енело (уривок) / Блог им. MariyaSivoha / Рожевий Слоник - творчість без рамок

Енело (уривок)

Мене залишили саму вдома! Мама з вітчимом поїхали забирати сіно з поля і досі не повернулися. Спочатку я не нудьгувала, вилежуючи боки перед телевізором, адже не було нікого, хто б стояв наді мною і повчав, змушуючи до хатньої роботи. Користуючись нагодою, двічі помастурбувала, не стримуючи свої палкі підліткові фантазії.
За вікном сутеніло-сутеніло, а потім ніби його затулили рядном – надворі стояла густа темрява, майже потойбічна, лише шуміли дерева. Єдиний канал, який ловила старенька «Берізка» без перешкод, показував серіал про агентів Малдера і Скайлі.
«Ікс-файли» спочатку вподобала моя мама. Вона дивилася їх пізно ввечері, коли в домі всі міцно спали. Впоравшись з турботами – перемивши посуд після вечері і банки з-під молока, наваривши картоплі свиням, підмівши долівку та виправши спіднє чоловіка, мама всідалася перед блакитним екраном і релаксувала, жуючи шматок пирога. Її свідомість збурювали пригоди двох таємних агентів, їхні пошуки незвіданого і такого недосяжного… Подібного вона ще ніколи не бачила.
Наслухавшись від мами про цей серіал, який він незвичайний, мій інтерес просто зашкалив до тривожної червоної позначки. І справді, Малдер і Скайлі не підвели, лоскочучи нерви і грайливо не відповідаючи на запитання: то існують інші світи чи ні?
Малдер знову шукав свою сестру, яку нібито викрали інопланетяни. Він переживав, чи знайде розгадку цієї таємниці… Раптом зникло світло й телевізор згаснув, продовжуючи підсвічувати тьмяно-сіруватим екраном. Знадвору чувся ріжучий слух звук літаючої тарілки, яка боролася з негодою десь високо-високо в небесах.
Виходити з будинку було страшно, проте в ньому знаходитися і надалі – ще моторошніше. Я ошпареною куркою вискочила в сад і мені хотілося вити від тих мурах, що повзали тілом. Віття стареньких яблунь сильно розгойдував поривчастий вітрище, небом мчали порвані у шмаття сизі хмари, на вулиці – ні вогника, а згори відчайдушно рикало енело-бідолаха.
Я з надією позирала на темну пляму, на місці якої були ворота, сподіваючись, що ось-ось з'явиться підвода сіна, а на ньому – мама і вітчим. На обличчя падали великі краплі дощу, вони стікали шкірою, змішуючись зі слізьми. Десь за хатою гукав Малдер, шукаючи сестру:
– Агов, де ти? Відізвися!
– Я – осьдечки, – шепотіла я, втискаючись спиною в холодну цеглу стіни…

Коментарі (11)

RSS згорнути / розгорнути
+
+1
+5
avatar

const07

 • 30 березня 2012, 17:34
+
+1
дякую)))
avatar

MariyaSivoha

 • 30 березня 2012, 17:49
+
0
понравилось. думал не читать но после слов про самоудовлетворение… ну сама понимаешь)))
«Знадвору чувся ріжучий слух звук літаючої тарілки» — этот переломный момент просто супер. типа звук такой привычный, что ты сразу его узнала. класс, правда.))
avatar

alex_dik

 • 30 березня 2012, 23:16
+
+2
а есть и продолжение?
avatar

alex_dik

 • 30 березня 2012, 23:17
+
0
звісно, це ж уривок) загалом 14 стор.
avatar

MariyaSivoha

 • 31 березня 2012, 11:16
+
0
дякую)
avatar

MariyaSivoha

 • 31 березня 2012, 11:17
+
0
прочитав двічі. на одному диханні.
avatar

Eric_April

 • 31 березня 2012, 00:40
+
0
так, а є продовження??
avatar

Eric_April

 • 31 березня 2012, 00:41
+
0
спасибі)
avatar

MariyaSivoha

 • 31 березня 2012, 11:17
+
0
народ вимагає продовження!:)
а я твою адресу… бо загубилась разом із сторінкою вк(
якщо ти звісно ше пам*ятаєш таке))
avatar

z_vesnjankamu

 • 1 квітня 2012, 21:01
+
0
повір — я все пам«ятаю) можу тобі листа тут написати)
avatar

MariyaSivoha

 • 2 квітня 2012, 15:26

Лише зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.